Logo

Hydraulické akumulátory – kompletní servis

Postaráme se o kompletní servis v oblasti hydraulických akumulátorů, od prodeje až po následnou údržbu, revize i opravy. Obsluhu tlakových nádob sami vyškolíme. Zároveň nabízíme profesionální poradenství na základě našich mnohaletých zkušeností. V oboru jsme více než 20 let.

Revize a zkoušky

Hydraulické akumulátory jsou jako každé tlakové zařízení náročné na údržbu. Ze zákona je povinná jejich pravidelná revize. Proto v rámci našich služeb provádíme potřebné revize a zkoušky všech hydraulických tlakových zařízení. Na revizi přijedeme přímo k vám.

Podle normy ČSN 69 0012 lze na hydraulických akumulátorech provádět stejné revize jako na ostatních nádobách, tedy výchozí revize, provozní revize, vnitřní revize, tlaková zkouška a zkouška těsnosti

V rámci údržby plníme hydraulické akumulátory technickým dusíkem. Tlak dusíku seřizujeme přesně pomocí vlastního plnícího a kontrolního zařízení.

Oprava a výměna

Každý akumulátor má omezenou životnost. Poškození na plášti hydraulických akumulátorů nebývá příliš časté, přesto jeho poškození může vést až k fatálním následkům. Je tedy třeba i jemu věnovat náležitou pozornost.

Při poruše stačí poslat vadné tlakové zařízení k nám, my jej opravíme nebo vám zašleme nový. Dodací lhůty jsou zpravidla týden. Pokud máme v případě výměny na skladě nový kus, posíláme jej na vaši adresu obratem.

Pokud zajedete přímo do naší provozovny, opravíme nebo vyměníme vadný hydraulický akumulátor za nový, a to na počkání.